Żyjemy w czasach bardzo trudnych dla naszego organizmu. Codziennie musimy zmagać się z tysiącami czynników potencjalnie szkodliwych, jak patogeny, smog, stres, leki, używki, hałas czy dodatki do żywności. Nasza skóra, przewód pokarmowy, wątroba i nerki na ogół doskonale radzą sobie z tymi szkodliwymi czynnikami, ale jeżeli zalewamy je na co dzień zbyt dużą ilością takich czynników, niekiedy zawodzą. Z tego powodu bardzo ważne jest szukanie nowych sposobów wspomagania organizmu w tej codziennej walce. Terapia biorezonansowa (medycyna energetyczna) jest jedną z takich terapii uzupełniających. Zwróciła ona uwagę lekarzy na całym świecie ze względu na swoją uniwersalność. Technika ta oferuje pomoc w diagnozowaniu różnych schorzeń, w tym czynników leżących u ich podstaw.

5 powodów, dla których warto wybrać biorezonans Bicom Optima

1.  Skupia się na przyczynie choroby

Rozpoznanie przy użyciu konwencjonalnych technik medycznych jest niezbędne i bardzo ważne. Jednakże w większości przypadków diagnoza opisuje obraz kliniczny, nie ujawniając rzeczywistej przyczyny tego stanu. Na przykład: przewlekłe zmęczenie jest po prostu nieco bardziej technicznym terminem opisującym zmęczenie przez większość czasu, ale nie wyjaśnia, dlaczego pacjent jest zmęczony, a diagnozując niedoczynności tarczycy również nie skupiamy się na przyczynach, tylko podajemy hormon w celu uzupełnienia braku. Twórcy aparatu Bicom koncentrowali się na fakcie, że choroba zaczyna się od komórek, oraz staraniach, aby szukać tego, co może powodować stres w organizmie. Często poprzez usunięcie tego stresu i holistyczną pracę nad ciałem objawy ustępują.

2.  Jest nieinwazyjny – działa harmonijnie z ciałem

Podczas stosowania terapii biorezonansowej nigdy nie zostały zarejestrowane niepożądane skutki. Firmy zajmujące się ubezpieczeniami medycznymi określają ją jako metodę z jednym z najniższych współczynników ryzyka w porównaniu do innych metod leczenia komplementarnego. Urządzenia do terapii Bicom Optima są najbezpieczniejszymi urządzeniami biorezonansowymi z obecnie znanych.

3. Pomaga w odstawieniu leków

Leki, suplementy i wyroby medyczne są główną przyczyną śmierci na całym świecie – nie tylko wówczas, jeśli są nadużywane. Nie prowadzi się jednak badań dotyczących szkodliwości długotrwałego przyjmowania wielu specyfików przez jednego pacjenta. Co więcej, leki rzadko celują w przyczyny choroby, w większości mają za zadanie jedynie tłumić lub eliminować objawy. Pacjenci stosujący biorezonans z wielu krajów często zgłaszają, że pod kontrolą lekarza udało im się zmniejszyć dawki leków, całkowicie je odstawić lub opanować skutki uboczne leków, z których nie udało się zrezygnować.

4. Jest dla wszystkich – niezależnie od wieku

Istnieje wiele leków oraz terapii konwencjonalnych, które nie mogą być stosowane u niemowląt i dzieci, co nierzadko stanowi bardzo duży problem – wymaga szukania alternatyw mniej skutecznych i nienarażających małego pacjenta na niebezpieczne skutki uboczne terapii nieodpowiedniej dla jego wieku. Wielu lekarzy stosowało terapię biorezonansem w leczeniu noworodków i dzieci. Nie wykazano u nich nigdy skutków ubocznych. Terapia ta może być również z powodzeniem stosowana w leczeniu weterynaryjnym małych i dużych zwierząt.

5. Zapewnia skuteczną diagnozę

Niewiele tradycyjnych testów diagnostycznych daje 100% pewności diagnozy. Dobry terapeuta biorezonansu nigdy nie stwierdzi z pewnością, że wykrył jakąś chorobę, ale może z dużą dozą pewności identyfikować podstawowe przyczyny choroby: stres czy obciążenie w ciele, którego nie można wykryć w inny sposób. 80–90% skuteczności diagnostycznej i terapeutycznej to bardzo duży sukces.  Konwencjonalne badania krwi są niezbędne, ale często pomijają ważne informacje i nie mogą być stosowane jako pojedyncza metoda diagnostyczna. Na przykład wczesne zakażenie może nie być wykrywalne we krwi przed uaktywnieniem systemu odpornościowego, przez co nie możemy na nie zareagować odpowiednio wcześnie. Jednak to samo zakażenie może pozostawiać ślady w tkance tłuszczowej lub błonach śluzowych, gdzie jest możliwe ich wykrycie biorezonansem.

Biorezonans Bicom Optima – najnowszy model

Aparatura Bicom Optima jest wyjątkowa, ponieważ została zaprojektowana do odbierania rzeczywistych częstotliwości pacjenta. Na przykład wątroba, która jest atakowana przez patogeny, będzie miała zaburzony wzorzec częstotliwości pochodzący z komórek. Same patogeny będą miały swój własny zakres częstotliwości, które są odbierane przez urządzenie Bicom Optima za pomocą elektrod trzymanych przez pacjenta lub z płynów jego ciała. Na przykład waciki pobrane z rany będą zawierać dobre informacje, takie jak białe krwinki, jak również negatywne – z bakterii zasiedlających ranę.

Wszystkie  informacje są filtrowane w Bicom Optima – dobra informacja jest wzmocniona i zwrócona do ciała, a szkodliwa substancje – wykryta w postaci lustrzanego odbicia. Jest to jeden z powodów, dla których aparaty Bicom Optima są uważane za wiodące urządzenia terapeutyczne i stosowane w ponad 16 tys. gabinetów na całym świecie.

Niepodważalnym świadectwem skuteczności urządzeń są również wyniki zgłaszane przez setki tysięcy pacjentów. Warto również wspomnieć, że Bicom Optima jest z powodzeniem używany również przez weterynarzy. Świadczy to o fakcie, że nie może wywoływać efektu placebo, ponieważ zwierzęta mu nie ulegają.

Zamknij menu