Biorezonans Bicom optima – najnowszy model

Żyjemy w czasach bardzo trudnych dla naszego organizmu. Codziennie musimy zmagać się z tysiącami czynników potencjalnie szkodliwych, jak patogeny, smog, stres, leki, używki, hałas czy dodatki do żywności. Nasza skóra, przewód pokarmowy, wątroba i nerki na ogół doskonale radzą sobie z tymi szkodliwymi czynnikami, ale jeżeli zalewamy je na co dzień zbyt dużą ilością takich czynników, niekiedy zawodzą. Z tego powodu bardzo ważne jest szukanie nowych sposobów wspomagania organizmu w tej codziennej walce.

Przemysł medyczny rozwija się szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. Choroby, które można było uznać za nieuleczalne zaledwie dekadę lub dwie temu, są obecnie uważane za choroby, które można z powodzeniem leczyć, poprawiając komfort życia pacjenta. Oprócz firm farmaceutycznych dokonujących przełomów niemal codziennie, opracowywane są również liczne terapie uzupełniające, które stają się powszechnie akceptowane w branży medycznej, oferując metody, dzięki którym choroby i leżące u podstaw problemy zdrowotne, które przyczyniają się do objawów, mogą być diagnozowane dokładniej; co prowadzi również do bardziej skutecznej strategii leczenia.

Terapia biorezonansowa (medycyna energetyczna) jest jedną z takich terapii uzupełniających.Zwróciła ona uwagę lekarzy na całym świecie ze względu na swoją uniwersalność. Technika ta oferuje pomoc w diagnozowaniu różnych schorzeń, w tym czynników leżących u ich podstaw.

5 powodów dla których warto wybrać biorezonans

  1. Skupia się na przyczynie choroby

Rozpoznanie przy użyciu konwencjonalnych technik medycznych jest niezbędne i bardzo ważne. Jednakże w większości przypadków diagnoza opisuje obraz kliniczny, nie ujawniając rzeczywistej przyczyny tego stanu. Na przykład: przewlekłe zmęczenie jest po prostu nieco bardziej technicznym terminem opisującym zmęczenie przez większość czasu, ale nie wyjaśnia, dlaczego pacjent jest zmęczony, obrzęk opisuje retencję płynów, ale nie skupia się na tym dlaczego ciało zatrzymuje płyn, a diagnozując niedoczynności tarczycy również nie skupiamy się na przyczynach, tylko podajemy hormon w celu uzupełnienia braku. Twórcy aparatu Bicom koncentrowali się na fakcie, że choroba zaczyna się od komórek oraz staraniach, aby szukać tego, co może powodować stres w organizmie. Często poprzez usunięcie tego stresu i holistyczną pracę nad ciałem objawy ustępują.

  1. Jest nieinwazyjny – działa harmonijnie z ciałem

Podczas stosowania terapii biorezonansowej nigdy nie zostały zarejestrowane niepożądane skutki. Firmy zajmujące się ubezpieczeniami medycznymi określają ją jako metodę z jednym z najniższych współczynników ryzyka w porównaniu do innych metod leczenia komplementarnego. Urządzenia do terapii Bicom są najbezpieczniejszymi urządzeniami biorezonansowymi z obecnie znanych. Pomaga w odstawieniu leków

Leki, suplementy i wyroby medyczne są główną przyczyną śmierci na całym świecie nie tylko wówczas, jeśli sąnadużywane. Skutki uboczne leków nie są dobrze znane. Co więcej, nie prowadzi się badań dotyczących szkodliwości długotrwałego przyjmowania wielu leków przez jednego pacjenta. Leki niestety rzadko celują w przyczyny choroby, w większości mają za zadanie jedynie tłumić lub eliminować objawy. Pacjenci stosujący biorezonans z wielu krajów często zgłaszają, że pod kontrolą lekarza udało im się zmniejszyć dawki leków, całkowicie je odstawić lub opanować skutki uboczne leków, z których nie udało się zrezygnować. 

  1. Jest dla wszystkich – niezależnie od wieku

Istnieje wiele leków oraz terapii konwencjonalnych, które nie mogą być stosowane u niemowląt i dzieci, co nierzadko stanowi bardzo duży problem – wymaga szukania alternatyw mniej skutecznych, lub nienarażających małego pacjenta na niebezpieczne skutki uboczne terapii nieodpowiedniej dla jego wieku. Wielu lekarzy stosowało terapię biorezonansem w leczeniu noworodków i dzieci.Nie wykazano dla nich nigdy skutków ubocznych. Terapia ta może być również z powodzeniem stosowana w leczeniu weterynaryjnym małych i dużych zwierząt.

  1. Zapewnia skuteczną diagnoza i leczenie najbardziej znanych chorób

Niewiele tradycyjnych testów diagnostycznych daje 100% pewności diagnozy jakbiorezonans. Dobry terapeuta biorezonansu nigdy nie stwierdzi z pewnością, że wykrył jakąś chorobę, ale może z dużą dozą pewności identyfikować podstawowe przyczyny choroby: stres czy obciążenie w ciele, którego nie można wykryć w inny sposób. 80- 90% skuteczności diagnostycznej i terapeutycznej to bardzo duzy sukces dla pacjenta. Konwencjonalne badania krwi są niezbędne, ale często pomijają ważne informacje i nie mogą być stosowane jako pojedyncza metoda diagnostyczna. Na przykład wczesne zakażenie przed uaktywnieniem systemu odpornościowego może nie być wykrywalne we krwi, przez co nie możemy na nie zareagować odpowiednio wcześnie, a ciało może przechowywać szkodliwe substancje w tkance tłuszczowej lub błonach śluzowych, gdzie jest możliwe ich wykrycie biorezonansem.

Bicom

Aparatura Bicom jest wyjątkowa, ponieważ została zaprojektowana do odbierania rzeczywistych częstotliwości pacjenta. Na przykład wątroba, która jest atakowana przez patogeny, będzie miała zaburzony wzorzec częstotliwości pochodzący z komórek. Same patogeny będą miały swój własny zakres częstotliwości, które są odbierane przez urządzenie Bicom za pomocą elektrod trzymanych przez pacjenta lub z płynów jego ciała, jak na przykład krew, wydzielina z nosa czy z rany. Na przykład waciki pobrane z rany będą zawierać dobre informacje, takie jak białe krwinki, jak również negatywne – z bakterii zasiedlających ranę. Wszystkie te informacje są filtrowane w Bicom, dobra informacja jest wzmocniona i zwrócona do ciała, a szkodliwe substancje są zwrócone do ciała w postaci lustrzanego odbicia. Jest to jeden z powodów, dla których Bicom jest uważany za wiodące urządzenie terapeutyczne, o czym świadczy 16 000 urządzeń używanych na całym świecie. Wyniki zgłaszane przez setki tysięcy pacjentów są bardzo silnym świadectwem jego skuteczności. Warto również wspomnieć, że Bicom jest używany przez wielu weterynarzy, którzy zgłaszają bardzo dobre wyniki terapii.Świadczy to o fakcie że nie może to być efekt placebo, ponieważ zwierzęta mu nie ulegają.

Zamknij menu