Biorezonans i zwierzęta

Biorezonans i zwierzęta

Podobnie jak ludzie, najpopularniejsze towarzysze człowieka – psy i koty – również są narażone na ryzyko rozwoju wielu chorób, które mogą powodować ból i dyskomfort. Jednak – w przeciwieństwie do ludzi – zwierzęta nie są w stanie powiedzieć o swoich dolegliwościach. Z tego powodu poszukiwanie objawów i identyfikacja choroby może być utrudniona.

Najczęstsze rodzaje chorób doświadczanych przez psy obejmują: zapalenie ucha zewnętrznego, pchły, zapalenie skóry, glisty i tasiemce, zapalenie jelita grubego, łysienie, zatrzymane zęby mleczne oraz zapalenie żołądka i jelit. Choroby najczęściej występujące wśród kotów to: cukrzyca, wścieklizna, grzybica, wirus białaczki kotów, wirus niedoboru odporności kotów i robaczyca serca. Stosunkowo powszechne u obu gatunków zwierząt są również nowotwory.

Gdy pies lub kot zachoruje, zmiany w jego witalności nie zawsze są wyraźnie widoczne. Dopiero gdy choroba staje się bardziej intensywna, mogą rozwinąć się u nich dostrzegalne objawy. Późna diagnoza może jednak zmniejszać skuteczność leczenia, a nawet szanse przeżycia. Zatem właściciele zwierząt domowych powinni zwracać uwagę na język ciała swojego zwierzaka – to jedyny sposób, za pomocą którego pies lub kot może się komunikować. Język ciała zwierzęcia może wiele powiedzieć o tym, jak się ono czuje.

Należy pamiętać, że istnieją sytuacje, w których może być konieczna nagła interwencja, aby zapobiec poważnym konsekwencjom dla zdrowia zwierzęcia. Jeśli dziąsła zwierzęcia bledną, są białe lub niebieskie – właściciel powinien skontaktować się z lekarzem. Inne objawy, których nie należy lekceważyć, to między innymi: brak reakcji, zanikanie chodzenia, problemy z oddychaniem, zaburzenia równowagi, drgawki i wysoka temperatura ciała.

Terapia biorezonansowa stanowi doskonałą alternatywę lub uzupełnienie leczenia konwencjonalnego niektórych chorób, łagodzenia dyskomfortu i bólu związanego z powszechnymi chorobami występującymi u zwierząt. Ten mechanizm alternatywnego leczenia okazał się skutecznym rozwiązaniem dla zwierząt małych i dużych, w tym psów i kotów, a nawet koni.

Wiele świadectw właścicieli zwierząt stanowi dowód na to, jak udaną opcją leczenia jest terapia biorezonansowa i z jaką skutecznością rozwiązuje niektóre problemy powszechne wśród zwierząt. Do zastosowań biorezonansu należy między innymi: leczenie powikłań, które mogą wystąpić po szczepieniu, alergii występujących u zwierząt, a także leczeniu przewlekłego zapalenia pęcherza.

Zamknij menu